• White Facebook Icon

ul. Erazma Jerzmanowskiego 37

30-836 Kraków

TEL: 600-887-338

© 2017 Kasia i Gabrysia ;)

O NAS

Nasza historia

W 2008 roku Agnieszka założyła Gabinet Terapeutyczny dla Dzieci i Młodzieży „Agaja”. Z czasem zespół terapeutów poszerzał się i dołączyła do niego Kasia. Dobre dusze, ciężka praca, pomyślne wiatry i przyjazne zrządzenie losu, tak pokierowały naszą wspólną pracą, że wyspecjalizowaliśmy się w pomocy dzieciom najtrudniejszym, z poważnymi i złożonymi zaburzeniami rozwojowymi. Nie spodziewaliśmy się, że pomoc, którą niesiemy będzie aż tak bardzo potrzebna. Wspólnie postanowiłyśmy, że światło dzienne ujrzy kolejny nasz projekt! Powstała Fundacja "Po Stronie Dziecka".

  

Chcemy nieść pomoc coraz większej grupie dzieci, szczególnie tym, których sytuacja finansowa zamyka możliwość korzystania z profesjonalnej i pełnej opieki. Wielu małych pacjentów przerywa terapię i nie ma możliwości korzystania z form, których potrzebuje. Te właśnie dzieci najbardziej poruszają nasze serca. Mamy nadzieję, że uda się rzeczywiście zmienić ich sytuację i dać równe szanse na skuteczne wsparcie każdego dziecka, które pojawia się w naszych progach! Stąd w głowach naszych terapeutów, zainicjowany został pomysł na założenie Fundacji „Po stronie dziecka”.

 

Misją jaka przyświeca naszym działaniom jest przede wszystkim świadczenie oraz zapewnienie dostępu do nowoczesnej, profesjonalnej i kompleksowej pomocy terapeutycznej dzieciom dotkniętym zaburzeniami rozwojowymi oraz ich Rodzinom.

 

Zapraszamy do wspierania naszych działań i towarzyszenia w projektach Fundacji! Szerokich skrzydeł i wysokich lotów życzymy Wam i sobie na najbliższy czas…

"Wróżki zawsze są po stronie dziecka,

bo rodzą się z jego pierwszego śmiechu"

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now